top of page

FURNITUUR

SAHTLISÜSTEEMID

Pakume toodetavale köögimööblile maailma juhtivate Austria furnituuritootjate BLUMi sahtlisüsteeme, kapiukse hingesid ja tõstesüsteeme.

Ettevõtte BLUM asutati 1952.a. BLUMi kvaliteeti kontrollitakse jälgides furnituuri igapäevast kasutamist köögimööblis. Selle käigus saadakse tulemused, mis annavad väga olulist infot uute toodete arendamiseks. Kõrge kvaliteedi tagamiseks testib BLUM furnituure ka arvutisimulatsioonis. Uute toodete prototüüpidega tehakse teste juba arengu algfaasis. Toodete kvaliteeti ei kontrollita ainult tootmisfaasi lõpus, kõrge kvaliteedi tagamiseks viiakse läbi pidevalt kontrolle. Kõiki tooteid testitakse põhjaliku liikumis ja koormustestidega. BLUM omab ISO 9001 sertifikaati.

Sahtlisüsteem Blum Tandembox on: 

  • Täielikult väljatõmmatav ehk 100% avanev sahtel

  • Sügavused: 270-500 mm 

  • Kandevõime: 50 kg 

  • Testitud täiskoormuse juures 100 000 avanemis- ja sulgemistsükliga

Blum Tandembox sahtlisüsteemidega saad lähemalt tutvuda siin

Blum.png
Tandembox.jpg

TÕSTESÜSTEEMID

Tõstesüsteemid Blum Aventos HF, HK, HL ja HS avanevad ülesse ja liiguvad mugavamaks kasutamiseks eest ära. See tagab ergonoomilise ligipääsu kappide sisemusse. Tooted on varustatud BLUMOTION süsteemiga, mis tagab vaikse sulgumise. 

Blum Aventos tõstesüsteemiga saad tutvuda siin

KAPIUKSE HINGED

Lisame oma valmistatud mööblile maailma absoluutsesse tippu kuuluvaid vaikselt sulguvaid Blum CLIP top BLUMOTION hingesid. Hingedega saad lähemalt tutvuda siin

Aventos.jpg
Blumiton.jpg

CARGOSÜSTEEMID

Cargosüsteem ehk täisväljakäiv korvriiul lihtsustab asjade paigutamist kappidesse ning võimaldab asju leida ka kapi tagumistest nurkadest. 

  • Kõrgeid cargosüsteeme ehk maast laeni korvriiuleid saad vaadata Tähe mööblifurnituuri kodulehelt ja Mööblifurnituuri kodulehelt (link)

  • Alumiste kappide cargosüsteeme ja käteräti-hoidjaid saad vaadata siit

  • Prügikasti cargosüsteeme saab vaadata Tähe mööblifurnituuri kodulehelt ja siit

  • Nurgakapi mehhanisme ja köögikarusselle saad valida Tähe mööblifurnituuri kodulehelt ja siit

cargo1.jpg

KÄEPIDEMED

Käepidemed on tähtis osa mööbli üldmulje loomisel ning käepidemetega võimaldab kujundada mööbli viimase lihvi, kuid on võimalik käepidemed ka ära jätta ning süvistada kapiukse sisse vajalikud süvendid. 

Käepidemete valik on väga suur ning käepidemeid võib valida ka omal soovil ehituspoodidest või muudest poekettidest, kus pakutakse käepidemeid. Meie teeme koostööd peamiselt Tähe mööblifurnituuriga ning Mööblifurnituuriga (link). 

käepide.jpg

LED LAMBID

LED lampide kasutamine annab köögile viimase lihvi nii välimuse mõttes kui ka enda mugavuste täiustamiseks. Valgustust planeerides peaks tuvastama pimedamad kohad. et likvideerida nurgad, kuhu valgus ise ei pääse, kuid oleks vajalik ning ühtlasi ka kohad, mida soovid sisekujunduse mõttes rõhutada. Parima tulemuse saavutamiseks soovitame kombineerida LED lampe, kohtvalgustust ja LED riba.

 

LED lambi kestvuse, madala energiatarbimise ja kvaliteedi poolest ei ole täna turul konkureerivat lahendust. LED lampi põlema klõpsates ei teki viivitust, LED lambid ei lähe kuumaks ja nad on väiksed ja ei haara tähelepanu, mistõttu köögidisaini stiilipuhtuse hoidmiseks tõeliselt sobilik lahendus

Valgustusega saab tutvuda Tähe mööblifurnituuri kodulehel ning Mööblifurnituuri lehel (link). 

valgustus_edited_edited.jpg
bottom of page