Kuidas tellida

Pakkumise saamiseks kasutage ühte alljärgnevatest võimalustest:
-tulge meie salongi Põllu 1b,Võru
või
-saatke meile e-mail vorumoobel@gmail.com
või
-täitke meie kodulehel-Küsi pakkumist-vorm
või
-helistage telefonile 5185999

 Eelnevalt on soovitav ära mõõta see ruum, kuhu mööblit tellida soovite ning koostada plaan, kuhu on märgitud ka elektripistikute, valamu, akende ja uste asukohad. Kui on olemas korralik maja- või korteriplaan, siis piisab ka sellest. Täpse mõõtmise teostame mööbli tellimisel.

 

Projekteerimine
Järgmiseks sammuks on mööbli projekti koostamine. Projekt sünnib disaineri ja kliendi koostöös - meie disainerid kuulavad ära Teie soovid, arvestavad Teie nõudmistega ja pakuvad välja omapoolseid ideid. Kui Teil on juba olemas täpne ettekujutus sellest, milline Teie köögimööbel välja peaks nägema, siis seisneb projekteerimine lihtsalt mööblikomplekti täpsete mõõtude paika panemises. Loomulikult saab ka oma projekti olemasolul disaineritelt nõu küsida. Soovi korral valime koos ka köögitehnika hulgimüüja kodulehelt Teile vajamineva köögitehnika soodsa hinnaga.  Projekteerimine on mööbli hinna sees. 

Tellimuse vormistamine
Tellimislepingus kirjeldatakse täpselt ära tellitava mööbli projekt (s.h kasutatavad materjalid, köögitehnika jms), määratakse maksumus ja mööbli valmimise tähtaeg.

Maksmine
50% mööblikomplekti maksumusest tuleb tasuda lepingu sõlmimisel, ülejäänu mööbli valmimisel. Võimalik on tasuda ka Liisi Liisingu järelmaksuga.

Transport ja paigaldamine
Mööblikomplekti valmimisel võtame Teiega ühendust ja lepime kokku sobiva aja mööbli kohaletoimetamiseks. Paigaldusteenus ei ole mööblikomplekti hinna sees ja selleks tuleb eraldi aeg kokku leppida.

Peatse kohtumiseni!
Teie Võru Disainmööbel.
 

Eesti English Русский
Otsi
 
 
 
Oü Võru Disainmööbel    Põllu 1B Võru 65606 Eesti    vorumoobel@gmail.com   +372 5185999    
Koduleht Elitec'st